Loading...

Shitet apartamenti 3+1

128,000€

Pershkrimi

Shitet apartamenti 3+1.

Apartamenti ndodhet ne Kodren e Priftit. Ambientet e tij te brendshme jane te organizuara ne 1 sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti orientohet Veri- Lindje- Perendim dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ndertuar vitet e fundit. Hapesirat e tij te brendshme jane te mobiluara 80% dhe ka punime cilesore.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja