Loading...

Shitet Bar-kafe ne zonen e Don Boskos

330,000€

Pershkrimi

Shitet Bar-kafe ne zonen e Don Boskos, pjese e nje kompleksi cilesor dhe fluks te konsiderueshem. Ky ambient eshte ne gjendje pune dhe organizohet ne 2 kate. Katet jane te lidhura me shkalle te brendshme pra sic mund te quhet ndryshe dubleks. Ambienti ka funksionuar gjithmone si bar-kafe pasi kompleksi ku ai ndodhet eshte i madh dhe i banueshem prej kohesh. Gjithashtu ky ambient eshte i pershtatshem dhe si dyqan, klinika te ndryshme e te tjere.

Per nje vizite prane tij apo me shume detaje jeni te mirepritur.

Vendodhja