Loading...

Shitet dhe jepet me qira apartament

378,000€

Pershkrimi

Shitet dhe jepet me qira apartament tek ETC-ja.

Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe te organizuara ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti orientohet nga perendimi dhe ndodhet ne katin e 13 te nje pallati te pajisur me ashensor, gjithashtu disponon 2 vende parkimi me nje cmim ekstra dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi i apartamentit eshte i diskutueshem!!!

Cmimi i qirase: 800€/ per muaj.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

Specialet

Vendodhja