Loading...

Shitet dhe jepet me qira apartament

100,000€

Pershkrimi

Shitet dhe jepet me qira apartament 1+1 ne Rrugen Myslym Shyri.

Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Ai eshte i areduar kendshem dhe me gjithcka qe duhet per nje jetese komode.

Cmimi i qirase: 400€ (neto)

Per me shume informacion na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja