Shitet dhe jepet me qira dyqan ne Rrugen Qemal Stafa

€110,000

Description

Shitet dhe jepet me qira dyqan ne Rrugen qemal Stafa.

Dyqani ka nje siperfaqe prej 106 m2.

Dyqani ka akses me rrugen, ndodhet ne nje pallat te ri me certifikate pronesie.

Aktualisht dyqani ndodhet ne gjendje pune.

Cmimi: 350 euro per muaj ( qira)

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

Location