Loading...

Shitet dhe jepet me qira zyre e vogel

120,000€

Pershkrimi

Shitet dhe jepet me qira zyre e vogel prane zonen se Gardes.

Zyra ka nje siperfaqe prej 30m2, eshte sapo e perfunduar dhe ndodhet ne nje pallat te ri dhe cilesor. Zyra eshte shtruar me parket, ka nje aredim kompakt dhe cilesor.

Cmimi i qirase: 500€.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

 

 

Vendodhja