Shitet duplex ne kompleksin “Lura 1”

215,000€

Pershkrimi

Shitet duplex ne kompleksin “Lura 1” tek “Gjiri i Lalzit” në mes të gjelberimit i cili falë freski dhe privatësi.

Vetëm 2 minuta larg detit. Vila ka sipërfaqe 137 m2 (banim) +57 m2 (oborr) dhe organizohet në dy kate si më poshtë:

>Kati 1
-Dhomë ndenje + kuzhine
-Dhomë gjumi (e vogël)
-Tualet
>Kati 2
-Dy dhoma gjumi (të mëdha)
-Tualet
-Depo
-Ballkon
Totalisht e investuar së fundmi me arkitekt dhe punime cilesore.
Ndër to mund të përmendim:
-Sistem kondicionimi multi-split
-Oxhak me punim mermeri
-Letër murale
-Tavan i varur
-Pus + depozitë uji individuale
-Panele diellore.
-Izolim termik, etj.
Mobilimi perfshihet në cmim dhe nuk ka nevojë për asnjë ndërhyrje.
Per me shume informacion na kontaktoni.

Location