Loading...

Shitet Dyqan / Bar Kafe ne zonen Don Bosko

350,000€

Pershkrimi

Shitet Dyqan / Bar Kafe ne zonen Don Bosko, pjese e nje kompleksi te ri dhe cilesor. Dyqani aktualisht eshte i dhene me qira dhe shitet sic eshte me te gjithe investimin e bere ne te. Ai eshte ne forme dubleksi pasi ka lartesi gati 5 m.

Per nje vizite prane tij apo me shume info mund te na kontaktoni.

Vendodhja