Shitet Dyqan/Lokal ne rrugen kryesore ne Don Bosko

600,000€

Pershkrimi

Shitet Dyqan/Lokal ne rrugen kryesore ne Don Bosko, aktualisht i dhene me qira si lokal. Dyqani ka 2 fasada te medha xhami dhe 2 hyrje. Gjithashtu lartesia e tij mund te shfrytezohet si dubleks dhe veranda nga brenda pallatit eshte e shfrytezueshme. Ai disponon certifikate pronesie dhe ka me te shumten e investimit si lokal gati.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Location