Shitet Dyqan ne kompleksin Vizion Plus

€140,000

Description

Shitet Dyqan ne kompleksin Vizion Plus, zona Don  BOSKO. Dyqani ndodhet ne katin perdhe brenda kompleksit dhe mund te sherbeje per biznese te ndryshme. Siperfaqja e tij eshte 53 m2 dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie. Dyqani eshte i investuar dhe i gatshem per tu punuar.

Per nje vizite prane tij apo me shume detaje mund te na kontaktoni.

Features

Location