Shitet dyqan tek Rruga Mikel Maruli

€112,500

Description

Shitet dyqan tek Rruga Mikel Maruli.

Siperfaqja e ambientit eshte 75m2.

Dyqani disponon certifikate pronesie, dhe aktualisht eshte me qira.

Cmimi: 112.500 euro

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location