Shitet dyqan tek Rruga Mikel Maruli

€101,200

Description

Shitet dyqan tek Rruga Mikel Maruli.

Siperfaqja e ambientit eshte 44m2.

Dyqani disponon certifikate pronesie, dhe aktualisht eshte me qira.

Cmimi: 101.200 euro

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location