Loading...

Shitet dyqan (vinotek)prane qendres

160,000€

Pershkrimi

Shitet dyqan (vinotek)prane qendres, ne fillim te rruges Myslym Shyri. Dyqani eshte ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe aktualisht eshte ne funksion si vinotek. Planimetria e tij eshte e rregullt si dhe dokumentacioni hipotekor.

Per me shume detaje mund te na kontaktoni.

Vendodhja