Shitet garsoniere prane shkolles 11-Janari

65,000€ €

Pershkrimi

Shitet garsoniere prane shkolles 11-Janari. Zona ne te cilen ndodhet eshte e mire, te ofron mundesite dhe facilitetet e nevojshme. Garsonieria ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Punimet e brendshme si hidraulike, elektrike jane ribere. SIperfaqia eshte 42.2 m2, e cila organizohet ne kuzhine vecmas, dhome gjumi e bollshme dhe tualeti. Aktualisht eshte e dhene me qira.

Per nje vizite prane saj, na kontaktoni.

Location