Shitet garsoniere

€55,000

Description

Shitet garsoniere, tek bulevardi Zogu i Pare.

Garsionieria ka nje siperfaqe prej 45 m2 (bruto),

hapesirat e saj te brendshme jane te organizuara ne 1 dhome+ 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi i saj eshte nga jugu dhe ka nje pamje te bukur te Tiranes, ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te pajisur me ashensor dhe shitet i mobiluar totalisht.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

Location