Shitet Godine 3-kateshe ne zonen e Liqenit

550,000€

Pershkrimi

Shitet Godine 3-kateshe ne zonen e Liqenit, e pershtatshme per banim apo biznes. Kjo godine ka nje oborr prej 200 m2 rreth e perqark saj dhe kati perdhe ka nje siperfaqe ndertimi 148m2. Dy katet e siperme kane hyrje me vete, dhe siperfaqe 184 m2 secili. Keto kate jane ideuar si apartamente per banim, organizuar ne sallon te madh ndenjeje me kuzhine dhe oxhak funsional, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete ne secilin kat. Punimet e brendshme jane cilesore po ashtu dhe ato te jashtme. Kjo godine eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme private si klinika te ndryshme, kopesht femijesh e te tjere.

Per nje vizite prane kesaj godine apo me shume detaje mund te na kontaktoni.

Location