Loading...

Shitet Godine Komerciale dhe truall ne Sauk

1,500,000€

Pershkrimi

Shitet Godine Komerciale dhe truall ne Sauk, vendodhje fantastike dhe akses direkt nga rruga e vjeter e Elbasanit. Trualli eshte 3600 m2 dhe eshte i rrethuar me mur. Ne kete truall ndodhen 3 godina, 600m2 restorant-hotel 4 katesh, 100 m2 magazine, 400 m2 oficine, pishine dhe pus. Godina 4 kateshe ka funksionuar si restorant ne katin perdhe dhe ate mbi toke kurse katet e tjera per banim. Ky truall eshte mundesi e mire investimi per biznese komerciale te ndryshme si bar-restorante apo hoteleri dukeqenese ka ambiente ndihmese dhe mundesi ndertimi.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja