Jepet per Qira Apartament 3+1 prane TEG

1,300€ per muaj

Pershkrimi

Jepet per Qira Apartament 3+1 prane TEG, brenda nje kompleksi te ri dhe te perfunduar. Apartamenti ka hapesira te organizuara mire dhe punime cilesore qe nga dyshemeja, ndricimi, dritaret e te tjere. Apartamenti eshte i perfunduar dhe eshte ne proces te instalimit te kuzhines dhe sistemit ngrohje-ftohje. Dhoma e ndenjejes-kuzhina eshte e bollshme dhe kane kendin e ngrenies si dhe nje ballkon. Pergjate korridorrit kemi 3 dhomat e gjumit, ku njera nga keto ka tualetin e pervetshem dhe ballkonin, ndersa tualeti i dyte po ne korridor. Orientimi i apartamentit eshte V-P dhe atij i perket nje vend parkimi ne katet perdhe.  Qiraja e ketij apartamenti eshte 1300 E/muaj dhe preferenca eshte kontrata afatgjate.

Per t’ju shoqeruar prane ketij apartamenti mos hezitoni te na kontaktoni.

Location