Shitet Ambient komercial

120,000€

Pershkrimi

Shitet Ambient komercial, funsionon si zgare aktualisht dhe ndodhet prane stacionit te fundit te Tiranes se Re.

Ambienti ka nje siperfaqe prej 78.54m2.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

Location