Shitet Apartament ne Gjirin e Lalsit ne fshatin Lura 1

90,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament ne Gjirin e Lalsit ne fshatin Lura 1. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile ne vijen e pare te ndertimit prane  detit.  Apartamenti disponon nje dhome ndenjeje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet, nje verande si dhe oborr 30 m2 te gjelberuar te perfshire ne certifikate pronesie. Apartamenti shitet i mobiluar sic paraqitet dhe ne ne foto.

Per nje vizite reth kesaj prone mos hezitoni te na kontaktoni

 

Location