Loading...

OKAZION…Shitet Papafingo 3+1 prane Postes 8

300,000€

Pershkrimi

OKAZION…Shitet Papafingo 3+1 prane Postes 8 dhe verande te madhe prej 255m2. Apartamenti ka nje siperfaqe 195 m2, punime cilesore si dhe hapesira te bollshme. Ai eshte i organizuar ne sallon ndenjeje te madh me oxhak funksional, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi 2 tualete dhe 1 sauna. Pothuajse te gjitha ambientet kane dalje ne verande nga e cila mund te shijoni nje pamje te kendshme te Sheshit Willson dhe malit te Dajtit. Apartamenti ka pamje 360 grade dhe orientim VL-JP dukeqenese eshte kati i fundit i pallatit. Apartamenti ka sistem ngrohje-ftohje, pjeserisht dysheme parket druri dhe eshte i gatshem per banim. Pallati ne te cilin ndodhet ka administrim dhe 2 ashensore. Gjithashtu apartamenti ka nje garazh te disponueshem ne katin perdhe.

Cmimi i ketij apartamenti eshte konkurues ne treg ndaj nxitoni te na kontaktoni.

Vendodhja