Shitet Shtepi fshati dhe truall ne Priske

€37,000

Pershkrimi

Shitet Shtepi fshati dhe truall ne Priske, e parestauruar por ne nje pozicion te favorshem dhe vendosje te mrekullueshme. Kjo shtepi eshte njekateshe dhe me gjurme ndertimi 90 m2. Trualli qe i bashkangjitet kesaj shtepie eshte 600 m2 me pozicion pak te pjerret. Cmimi eshte Okazion ndaj mos hezitoni te na kontaktoni.

Location