Loading...

Shitet shtepi private me oborr

200,000€

Pershkrimi

Shitet shtepi private me oborr, 20 minuta nga Tirana ne fshatin Gurre te Tiranes. Shtepia eshte ndertuar 5 vitet e fundit me cilesi dhe organizim familjar te kendshem. Ajo ka nje oborr te rrethuar dhe sistemuar kendshem me peme dhe veranda shplodhese. Shtepia eshte organizuar ne dy kate ku njeri eshte gjysme nentoke. Shtepia dhe oborri disponojne dokumentacion te plote hipotekor. Vendodhja e saj eshte prane Nano Resort 6 min nga komplekset e vilave ne Lunder apo fshatit Daias. Kush preferon qetesine e fshatit larg zhurmave dhe smogut te qytetit te na kontaktoje per me shume informacion apo nje vizite prane kesaj prone.

Vendodhja