Shitet shtepi private ne Kombinat

99,000€ €

Pershkrimi

Shitet shtepi private ne Kombinat, ne zonen e Fabrikes se Qelqit. Shtepia organizohet ne 2 kate me oborr 260 m2 ne proces legalizimi. Siperfaqja e katit eshte 59 m2 dhe disponon certefikate pronesie. Shtepia ka dalje ne dy rruge te ndryshme, jep mundesine te banojne dy familje. Secili kat organizohet ne ambient gatimi, dhome ndejnje, dhome gjumi dhe nje tualet.

Per nje vizite prane saj na kontaktoni.

Features

Location