Shitet shtepi private ne Pellumbas

185,000€ €

Pershkrimi

Shitet shtepi private ne Pellumbas. Shtepia gjendet mes gjelberimit ,ajrit te paster qe te ofron natyra duke u larguar nga zhurmat dhe ndotja.Shtepia private eshte e organizuar ne 2 kate. Siperfaqja totale e ndertuar eshte 170 m2, siperfaqja totale e truallit eshte 700 m2 nga te cilat 200 m2 eshte rruga private. Siperfaqja e ndertimit te secilit kat eshte 85 m2 dhe me verande. Kati i pare me veranden 18 m2 dhe kati i dyte 25 m2. Planimetria e katit e 1-pare organizohet ne dhome ndenjeje e madhe me oxhak, bashke me kuzhinen dhe 1 tualet. Ka shkallet e brendshme per tu ngjitur ne katin e dyte, i cili organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verande. Shtepia eshte e mobiluar totalisht.

Per nje vizite prane saj na kontaktoni.

Location