Shitet shtepi private ne Poligrafik

190,000€

Pershkrimi

Shitet shtepi private ne Poligrafik, e pozicionuar 2 -3 minuta nga rruga kryesore dhe stacioni i autobuzit. Shtepia eshte e kompozuar ne dy kate qe lidhen me shkalle te brendshme rreth 100 m2 secili. Ajo ka nje oborr te kendshem te gjelberuar me plot peme frutore me siperfaqe 500 m2.

Per nje vizite prane saj na kontaktoni.

Location