Shitet Shtepi Private ne qender te qytetit te Durresit

270,000€

Pershkrimi

Shitet Shtepi Private ne qender te qytetit te Durresit. Shtepia ka siperfaqe trualli 305 m2 dhe siperfaqe ndertimi 151.5 m2 e organizuar ne 2 kate. Shtepia eshte ne gjendje te mire me nje rikonstruksion te lehte behet e banueshme. Oborri i kesaj shtepie eshte mjaft i kendshme dhe i gjelberuar.

Zona ku ndodhet eshte shume prane qendres se qytetit, prane Bashkise dhe Prefektures.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Features

Location