Loading...

Shitet shtepi private ne Sauk te vjeter

150,000€

Pershkrimi

Shitet shtepi private ne Sauk te vjeter, aktualisht e dhene me qira. Shtepia eshte 95 m2 siperfaqe ndertimi dhe ka oborr 483 m2.  Ndertimi i saj eshte i ri dhe cilesor si dhe disponon certifikate pronesie trualli dhe ndertimi.

Per ta vizituar nga afer kete shtepi ju lutem kontaktoni.

Specialet

Vendodhja