Loading...

Shitet shtepi private ne zonen e Linzes

180,000€ €

Pershkrimi

Shitet shtepi private ne zonen e Linzes. Shtepia eshte dykateshe dhe nje kat nentoke. Siperfaqe truallit eshte 185 m2, siperfaqja e ndertimit eshte 97 m2, katet e banimit kane dhe verande nga 22 m2. Aktualisht, kati i pare i dhene me qira dhe organizohet ne 2 apartamente 1+1. Kati i 2-te eshte i organizuar ne dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verande. Zona eshte e qete , ajri i paster dhe orientimi eshte Jug-Lindje.

Per nje vizite prane tij na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja