Shitet shtepi private prane Xhamllikut

102,000€

Pershkrimi

Shitet shtepi private prane Xhamllikut. Shtepia eshte ne nje lagje te qete dhe me infrastrukture te rregullt. Siperfaqja e truallit eshte 93.5 m2 dhe siperfaqe e ndertimit eshte 62 m2. Shtepia eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje dhe 1 kuzhine te vogel, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

Kjo shtepi eshte nje zgjidhje per njerezit qe duan te jetojne ne qetesi dhe jo ne apartament, ose nje investim per te ardhmen kur zona do te zhvillohet me ndertime te larta.

Per me shume informacion apo nje vizite prane saj, na kontaktoni.

Features

Location