Loading...

Shitet toke ne Selite

1,700,000€

Pershkrimi

Shitet toke ne Selite, siper kopshtit zoologjik. Toka eshte e mbjelle me ullinj dhe geshtenja. Pozicioni i saj  eshte ne koder me pamje fantastike nga liqeni. Kjo prone eshte e mire per investim vilash.

Per me shume informacion jeni te mirepritur.

Vendodhja