Shitet Vile 3 kateshe me pishine ne Farke

€350,000

Pershkrimi

Shitet Vile 3 kateshe me pishine ne Farke, siperfaqe e ndertuar 250 m2 dhe truall 250m2. Vila ka nje pishine te gatshme dhe kopesht te gjelberuar rreth e perqark. 2 katet e siperme te viles lidhen me shkalle te brendshme dhe funksionojne si nje apartament dubleks. Ne katin e poshtem ndodhet nje sallon ndenjeje i madh me oxhak funksional, kuzhina me vete dhe 1 tualet. Ndersa ne katin e siperm ane 3 dhoma gjumi dhe nje tualet. Kati gjysme nentoke ka hyrje me vete dhe ndodhet prane pishines ndaj mund te organizohet sipas deshires. Vendodhja e viles eshte e favorshme me largesi 5 minuta nga Liqeni i Farkes dhe 7 min nga Rr. e Elbasanit. Vila disponon certifikate pronesie gjithashtu.

Per t’iu shoqeruar prane kesaj vile apo me shume informacion jeni te mirepritur.

Location