Shitet vile 3-kateshe ne Rrugen e Elbasanit

490,000€

Pershkrimi

Shitet vile 3-kateshe ne Rrugen e Elbasanit prane rreth rrotullimit te Saukut.

Objekti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar sepse zona ku ndodhet te ofron qetesi dhe shume facilitete.

Objekti eshte  ndertim me punime mjaft cilesore dhe izolim termik, pjeserisht eshte e shtruar me parket.

Vila disponon dhe nje pishine 9 m e gjata dhe 4 m e gjere + hidromasazh dhe pjese per femije.

Vila eshte e pershtatshme per nje shumllojshmeri aktivitetesh te ndryshme si psh (klinika, zyra, etj) ,gjithashtu eshte e pershtatshme dhe per banim.

Cmimi: 490.000€ ( i negociueshem).

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location