Shitet Vile 3 kateshe ne Vishnje

500,000€ €

Pershkrimi

Shitet Vile 3 kateshe ne Vishnje me toke perreth saj, 3650 m2. Vendodhja dhe pozicionimi i saj eshte shume i favorshem dukeqenese ndodhet mbi rrugen, ne nje kodrine te vogel. Vila shitet e investuar ne gjendjen aktuale. Ajo ka punime dhe arredim cilesor brenda dhe jashte saj. Aktualisht vila eshte e dhene me qira ndaj mund te blihet si mundesi investimi. Gjithashtu pozicioni i kesaj vile dhe toka qe e rrethon i sherben nderrimit te destinacionit nga rezidenciale ne komerciale-biznes. Pra, vila mund te shnderrohet lehtesisht ne bar-restorant apo restorant-ferme. Siperfaqja e ndertimit eshte 510 m2 te 3 katet. Kati perdhe perbehet nga nje sallon i madh ndenjeje, kuzhine te vecuar me ambientin e ngrenies, 1 lavanteri dhe 1 tualet. Kati pare perbehet nga 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Kati dyte dhe i fundit ka sallon te madh ndenjeje, tualet dhe 1 verande te madhe pjeserisht te mbuluar. Vila eshte e rrethuar me mur guri perqark oborrit te gjelberuar dhe disponon 2 puse uji funksional.

Per me shume detaje apo me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Location