Loading...

Shitet Vile e bukur ne bregdetin e Lalzit

495,000€

Pershkrimi

Shitet Vile e bukur ne bregdetin e Lalzit, ne kompleksin prestigjioz Lura 1. Vila eshte e kompozuar ne dy kate me verande relaksuese dhe oborr te madh prej 522 m2 te rrethuar me pisha. Ne katin perdhe te viles ndodhet salloni i ndenjejes me oxhak funksional, kuzhina,depo dhe 1 tualet. kati i siperm ka 3 dhoma gjumi dy tualete dhe nje ballkon me pamje mbi oborr. Vila eshte e gatshme per banim dhe e ivestuar me se miri, ndaj mund te sherbeje dhe si biznes qiradhenie.

Per me shume detaje apo nje vizite prane saj jeni te mirepritur.

Vendodhja