Loading...

Shitet Vile e Re ne Peze Helmez

140,000€ €

Pershkrimi

Shitet Vile e Re ne Peze Helmez, 5 minuta nga rruga kryesore. Vila ka siperfaqe trualli 400 m2 dhe siperfaqe ndertimit 250 m2. Vila eshte projektuar ne dy kate te plota dhe nje nencati. Kati i pare, eshte menduar te behet ambient ndenje dhe gatimi, 1 tualet. Kati i dyte, eshte organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhoma e ciftit merr pothuajse gjysmen e siperfaqes se katit, ambientin e fjetjes, garderoben dhe tualet. Ndersa, papafingo eshte menduar per te qene nje dhome gjumi.

Punimet jane lene ne fazen qe shihni ne foto per arsyen, se pronari i ri mund ti pershtas ato sipas kerkesave dhe deshirave te tij. Gjurma e ndertimit te viles eshte 100 m2 dhe pjesa tjeter eshte oborr i cili eshte gjelberuar.

Zona ne te cilen ndodhet, eshte e qete e gjelberuar dhe me nje komunitet shume te mire perreth.

Per me shume informacion apo per nje vizite prane kesaj vile mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja