Shitet Vile e Re ne Sauk prane Liqenit

500,000€

Pershkrimi

Shitet Vile e Re ne Sauk prane Liqenit Artificial 5 min ne kembe, zone ne te cilen ka pak vila rezidenciale. Vila eshte e sapo perfunduar, me projekt te kendshem dhe ndertim cilesor. Vila eshte 2 kateshe + 1 kat bodrum. Gjithashtu kjo vile disponon certtifikate pronesie dhe rrethohet nga 280 m2 truall.

Per me shume informacion apo per ta vizituar nga afer mos ngurroni te na kontaktoni.

Location