Shitet vile me pishine prane TEG

Na kontaktoni

Pershkrimi

Shitet vile me pishine prane TEG. Vila ndodhet brenda nje rezidence prestigjoze me siperfaqe ndertimi 544 m2 dhe 945 m2 oborr dhe pishine personale. Vila eshte e projektuar ne 4 kate dhe ka qene gjithmone e dhene me qira. Aktualisht vila eshte per shitje, si per banim por edhe si mundesi e mire mundesi per tu dhene me qira.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij na kontaktoni.

Location