Shitet vile ne Rrugen Ali Demi prane Shkolles Kushtrimi i Lirise

1,500,000€

Pershkrimi

Shitet vile ne Rrugen Ali Demi prane shkolles Kushtrimi i Lirise.

Vila ka nje siperfaqe prej 375m2. Kati i pare eshte 100 m2 ndertim. Kati i dyte, i trete dhe i katert eshte 110 m2 .

Vila perbehet nga 4 dhoma aktuale por shtohen edhe 1 ose 2 dhoma te tjera, perbehet nga 2 kuzhina, nga dhoma e ngrenies dhe sallon me 2 ambjente: oxhak dhe divane lekure.

Apartamenti ka nje gjenerator K400-WI/S, nga 2 fuci secila nga 1000l dhe pus. Eshte i pajisur me sistem alarmi.

Ka nje oborr te gjelberuar dhe perrallor qe eshte e perbere me nje shatervan dhe shume gjelberim. Eshte i vendosur ne nje vend te qete dhe relaksi.

Cmimi: 1,500,000€ (i negociueshem).

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location