Loading...

Shitet Vile ne zonen e pallatit te Brigadave

600,000€

Pershkrimi

Shitet Vile ne zonen e pallatit te Brigadave. Vila eshte individuale, e rrethuar me mur per te krijuar privatesi dhe siguri. Siperfaqja e truallit eshte 520 m2, nga te cilat 160 m2 eshte siperfaqe e ndertimit te katit te pare qe eshte banim dhe nje garazh i mbyllur, dhe 2 katet e tjera jane rreth 120 m2. Vila ka punime cilesore, dyshemeja eshte e shtruar me mermer, sistem qendror ngrohje-ftohje.

Zona te ofron ajrin e paster dhe qetesine, nje mundesi per te shfrytezuar kohen tuaj te lire ne oborrin e gjelberuar te viles.

Per momentin vila eshte e dhene me qira, por mund te na lini takim per ta vizituar nga afer kete prone, qe eshte shume e mire per banim dhe investim.

 

Vendodhja