Shitet vile

€350,000

Description

Shitet vile ne kompleksin e mirenjohur “Vala Mar”.

Vila ka nje siperfaqe prej 722 m2, ku 164 m2 jane ndertim dhe 558 m2 eshte toke. Kati i pare i viles organizohet nga 1 kuzhine+ dhome ndenje+ 1 dhome e vogel dhe 1 tualet. Kati i dyte i viles organizohet nga 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Vila ndodhet ne nje prej komplekseve me te mirenjohura te Gjirit te Lalzit,  gjendet mes gjelberimit karakteristik te zones, si edhe orientohet me pamje nga bregdeti i arte i Gjirit te Lalzit.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location