Shtepi private per qira ne zonen e Ali Demit

€700 per muaj

Pershkrimi

Shtepi private per qira ne zonen e Ali Demit. Shtepi ndodhet ne nje zone te qete dhe me shtepi te tjera perreth. Shtepia eshte ndertim i ri dhe cilesor. Siperfaqja e truallit eshte 300 m2 dhe siperfaqe e ndertimit eshte 100 m2 cdo kat. Kati i pare eshte i organizuar si apartament, me ambientin e gatimit dhe te ngrenies bashke, ambienti i ndenjes i cili eshte shume i bollshem, dhome gjumi dhe 1 tualet. Kati i dyte eshte open space vetem nje dhome ka te ndare.

Kjo shtepi mund te sherbej per banim ose per biznes.

per me shume informacion dhe nje vizite prane saj, jeni te mirepritur.

Features

Location