Super apartament per qira brenda Parkut te Liqenit

€3,500 per muaj

Description

Super apartament per qira brenda Parkut te Liqenit. Apartamenti ndodhet ne nje prej ndertesave me te mira te Tiranes dhe me vendin me te bukur per te jetuar. Apartamenti eshte i organizuar ne 2-kate, kati i siperm eshte ambient ndenjeje, gatim, ngrenie, ka nje ballkon, tualet. Kati i poshtem, eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, nder te cilat dhoma matrimoniale eshte rreth 90 m2, me hapesira te bollshme si ne ambientin e gjumit, garderoba dhe tualeti, 2 dhoma gjumi normale, nje nder te cilat ka tualet  dhe nje tualet ne korridor.

Apartamenti ka mobilim te bukur, modern, cilesor. Hapesirat dhe pamja qe te ofron eshte nder me te bukurat ne Tirane.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur!

Location