Super apartament per qira me pamje fantastike

1,000€ per muaj

Pershkrimi

Super apartament per qira me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati, te zona e Liqenit Artificial. Apartamenti ka nje organizim te brendshem ne: dhome e madhe ndenjeje me kuzhinen bashke, 2 dhoma gjumi, lavanteri, 2 tualete me dritare, nje ballkon dhe nje  verande.

Apartamenti eshte banuar per nje periudhe 1 vjecare, cilesia eshte e standartit te larte. Dyshemeja eshte e shtruar me parket, sistem qendror ngrohje-ftohje, panele diellor, lavanteri e kompletuar. Apartamenti eshte i mobiluar shume bukur.

Pjesa me e bukur e ketij apartamenti eshte edhe veranda e tij rreth 78 m2, me pamje fantastike nga Liqeni.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

 

Location