Truall 6600 m2 per shitje ne Spille 1 km larg detit

€528,000

Pershkrimi

Truall 6600 m2 per shitje ne Spille 1 km larg detit. Trualli ndodhet ne fshatitn turistik Spille te Kavajes. Pozicioni gjeografik eshte shume i mire per nje investim te sigurte ne te ardhmen ne nje zone ne te cilen po investohet shume nga te huajt se fundemi dhe cmimet jane ne rritje. Trualli ka dalje ne rrugen kryesore afer me xhamine planimetria eshte (33m gjeresia  x 200m gjatesia). Per investitore qe duan me shume siperfaqie eshte mundesia per blerje te tokave ngjitur me trallin ne fjale. Trualli eshte i pershtatshem per ndertime si shtepi pushimi, ose hotel  per  pushuesit e sezonit veror.

Per informacion me te detajuar ose nje vizite prane kesaj prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Features