Vila per shitje ne nje nga kompleset turistik ne Qerret, Kavaje

€280,000

Description

Vila per shitje ne nje nga kompleset turistik ne Qerret, Kavaje. Vila ndodhet mes pishave qe te ofrojne freski dhe qetesi maksimale.

Ndertesa eshte 2 kateshe, siperfaqe ndertimi 208 m2, e organizuar: kati pare eshte ambient ndenjeje, gatimi, 2 tualet  dhe nje dhome gjumi. Kati i dyte, ka 4 dhoma gjumi, 1 tualet.

Vila eshte e mobiluar totalisht dhe e gatshme per banim.

Oborri eshte i sistemuar dhe pishina e madhe eshte pjesa me e bukur e tij.

Investoni ne kete prone, per te shijuar veren e nxehte dhe per te kaluar dite te qeta ne dimer.

Per me shume na kontaktoni!

Location