Loading...

Vile e bukur per shitje prane rruges Hajredin Shtino

550,000€

Pershkrimi

Vile e bukur per shitje prane rruges Hajredin Shtino. Ajo ndodhet ne nje zone te zhvilluar, e aksesueshme me rruge kryesore dhe e qete per banim. Vila eshte me siperfaqe trualli 600 m2 dhe 347 m2 ndertimi. Ka oborr te sistemuar mire, i gjelberuar qe te ofron nje pamje shume te kendshme. Vila eshte e projektuar ne 3 kate me hapesira te mireorganizuara si te brendshme dhe ajo e jashtme. Planimetria e katit te pare organizohet ne nje dhome ndenjeje me oxhak funksional, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 verande Kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi dhe 1 tualete ndersa kati i trete ose papafingo eshte dhoma matrimoniale ,1 tualet dhe veranda. Vila ka arredim bashkekohor deri ne detaje, shume i kendshem, cilesor, me sistem ngrohje-ftohje, dyshemeja me parket. Cdo hapesire e saj eshte e mireorganizuar, ka ndricim te bollshem natyral fale pozocionit qe ka. Mundesi shume e mire investimi dhe banimi.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Vendodhja