Vile e re per shitje ne nje kompleks banimi prane TEG

Na kontaktoni

Description

Vile e re per shitje ne nje kompleks banimi prane TEG. Vila ka arkitekture moderne, punime shume cilesore, planimetri te organizuar me se miri dhe funksionale.

Kati perdhe, ka nje ambient ku eshte instaluar nje kuzhine e cila mund te sherbej per barbeque ose per punonjesit e sherbimit, nje dhome gjumi, 1 tualet dhe lavanteri. Kati i pare i eshte dedikuar ndenjes, me nje sallon te madh, ambienti i ngrenies dhe kuzhina. Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi me tualet secila dhe nje verande te madhe.

Dhe, nje nga piket me te forta te kesaj vile eshte papafingo, ambient i dedikuar relaksit dhe frymezimit.

Arredimi i kesaj vile eshte i bukur me shije dhe cilesi 100% italiane. I pabanuar asnje dite.

Per te krijuar nje ide me te qarte dhe te jepni vleren e vertete kesaj prone, ju ftojme per nje vizite prane saj.

Jeni te mirepritur!

Location