Vile me pishine per Qira prane parkut te Liqenit

2,000€ ne muaj

Pershkrimi

Vile me pishine per Qira prane parkut te Liqenit. Vila eshte 3-katëshe me sipërfaqe totale 600 m2.  Secili kat është 200 m2 kurse, sipërfaqja e truallit eshte 2000 m2. Kati i parë i saj perbehet nga salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, 1 dhomë gjumi dhe nje tualet. Kati i dytë perbehet, dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon te bollshem. Kati i tretë perbehet nga 2 dhoma bosh qe mund te pershtaten per studio, dhoma femijesh e te tjere. Vila ka oborr te bukur dhe te gjelberuar, pishine te kendshme, ambient gatimi-ngrenie jashte dhe 2 rrugë hyrje-dalje. Gjithashtu ajo eshte e survejuar me sistem kamerash, gjenerator, sistem ngrohje si dhe vend parkimi për 5-6 automjete.

Per nje vizite prane saj apo me shume detaje jeni te mirepritur.

Features

Location