Vile me qira ne zonen e Selites

€1,200 Per muaj

Pershkrimi

Vile me qira ne zonen e Selites. Vile e kendshme me oborr te gjelberuar dhe peme frutore. Vendodhja e viles eshte ne nje nder zonat e kerkuara, ku te ofron sherbimet dhe facilitete per nje jetese te mire. Vila eshte e restauruar se fundmi dhe e organizuar ne 3-kate. Kati perdhe organizohet ne ambient ndenjeje, kuzhine e vecuar, ambient ngrenie, depo, tualet dhe nje verande e bollshme. Kati i siperm organizohet ne 3 dhoma gjumi, ku ajo matrimoniale ka 1 tualet te pervetshem dhe tualeti tjeter ndodhet ne kat. Kati i fundit ka nje dhome te madhe bosh, qe mund te perdoret sipas deshires se qiramarresit. Vila ka komoditet dhe vend parkimi per 3 makina.

Per nje vizite prane saj, na kontaktoni.

Location